درباره باران مد

شرکت باران مد اولین و بزرگترین شرکت با سابقه پانزده ساله در زمینه تولید انواع مانتوفرم و لباس فرم اداری،لباس فرم اداری بانوان،یونیفرم اداری شیک،مانتو فرم اداری شیک، لباس فرم مدارس٬مانتوفرم و لباس فرم هواپیمایی،فرم اداری ,لباس فرم جدید،لباس فرم کارمندی،مانتو فرم،مانتو فرم اداری شیک،مانتو اداری،لباس اداری، لباس فرم ایرلاینها،لباس فرم آژانسهای هواپیمایی،یونیفرم اداری،مانتو اداری،مانتو فرم اداری ، مانتو وشلوار اداری،کت و شلوار آقایان،کت و شلوار اداری آقایان،لباس فرم اداری آقایان،فرم پرسنلی،فرم پرسنلی خانمها،مانتو خانمها،مانتو وشلوار خانمها،لباس فرم اداری خانمها،فرم بیمارستانی،مقنعه اداری،کیف و کفش اداری،کروات اداری،کفش زنانه،شومیز زنانه،گردن آویز،مانتو اداری شیک،مانتو اداری خنک،سارافن،کفش طبی،کلاه هواپیمایی،کلاه گارسون،پیراهن مردانه،روپوش بیمارستانها می باشد. همچنین این شرکت توانایی تولید طبق سفارشات مشتری را دارا می باشد ونوع درخواست و سفارش مشتریان را در تولیدات لحاظ میکند. تمامی تولیدات ما دارای شش ماه ضمانت بدون قید و شرط در برابر تول شدن ورنگ دادن و جدا شدن لایی در برابر شستشو را دارا می باشد. شرکت باران مد طی فعالیت خود با شرکتهایی مانند شرکت نفت،راه آهن،وزارت صنعت و معدن ،وزارت جهاد کشاورزی ،هواپیمایی آسمان،هواپیمایی معراج وزاگرس،بیمارستانهایی نظیر گاندی کسری،عرفان،بهمن،آراد،مداِیِن،سایپا،مهرکام پارس،شرکت زیر ساخت،شهرداری رودهن،کشتیرانی ایران،بانک توسعه صادرات،بیمه سامان و بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی و نهاد ها و ارگانهای مختلف همکاری داشته و همگی از مشتریان ما می باشند.

استفاده از پارچه های بسیار مرغوب بنام نیکول، تولید کشور ترکیه

پارچه مورد استفاده ما پارچه بسیار مرغوب مى باشد که نام تجارى آن نیکول است که در کشور ترکیه تولید مى شود.نوع جدید این پارچه به سفارش ما و با بهبود فرمول تولید،از الیاف خاصى استفاده شده که بوى عرق نمى گیرد و به هیچ وجه رنگ پس نمى دهد حتى هنگامى که با آب ١٠٠ درجه هم شستشو شود رنگ نمى دهد.از جمله عواملى که باعث کاهش طول عمر لباس فرم مى شود،شستشوى آن مى باشد و عاملى که باعث مى شود لباس فرم شستشو شود،بیشتر به دلیل بوى عرق لباس است؛که ما با بکارگیرى فرمول جدید در تولید،این مشکل را حل نموده و در واقع تعداد دفعات شستشو را کاهش داده ایم.

خیاط های ماهر و حرفه ای می باشد که همگی از جمله بهترین دوزندگان و برشکاران ایران میباشند

برای حصول کیفیت بالا تنها کیفیت بالای پارچه ملاک نیست زیرا نهایت دوخت با کیفیت است که به تولید کیفیت می بخشد.گروه تولیدی باران مد دارای خیاط های ماهر و حرفه ای می باشد که همگی از جمله بهترین دوزندگان و برشکاران ایران میباشند که آموزش دیده و دوره دیده هستند وقابلیت طراحی و الگو سازی یک مدل حتی از روی ان عکس را دارند.

سایزگیری نفر به نفر در محل کار شما ، بصورت کاملا رایگان

از دیگر خدمات رایگان ما سایزگیری نفر به نفر در محل کار شما می باشد.از آنجایی که اغلب پرسنل سایز دقیق خود را نمی دانند و برای مراجعه حضوری جهت سایزگیری هم هزینه و هم وقت زیادی را باید صرف کنند و راندمان کاریشان پایین می آید لذا ما با فرستادن خانم های سایزگیری در محل این مشکل را برطرف کرده ایم.

شش ماه ضمانتنامه کتبی

پارچه با کیفیت و دوخت عالی محصولی را به وجود می آورد که نهایت کیفیت را دارا می باشد.ما از این امر آگاهیم و آنرا شش ماه مکتوب ضمانت می کنیم که:۱) پارچه رنگ ندهد ۲) دون دون نشود ۳) لایی آن جدا نشود

اصلاحات رایگان در صورت تغییر سایز ( چاقی یا لاغری ) برای مدت دو ماه

در موارد متعددی دیده شده که بعد از یک یا دو ماه سایز افراد تغییر کرده یعنی افراد چاق یا لاغر شده اند.ما نگرانی این عده را برطرف میکنیم و باز هم اصلاحات رایگان انجام میدهیم تا فرم لباس سایز دلخواه آنها باشد.

شخصی دوزی بصورت تک تک بنا به سلیقه مشتریان

از آنجاییکه ما شخصی دوزی میکنیم و هریک از لباس فرم ها را به صورت تک تک می دوزیم و سری دوزی نمی کنیم این قابلیت را داریم که بنا به سفارش مشتریان تولید کنیم و تمامی سلیقه های آنان را قبل از تولید لحاظ کنیم.

بازدیدها: 477