درباره باران مد باران مد اولین و بزرگترین مرکز تخصصی تولید لباس فرم اداری با سابقه بیش از بیست سال در ایران می باشد . این مجموعه کار خود را در سال ۱۳۷۵ بصورت تخصصی شروع کرده و همواره در تولیدات خود کیفیت و رضایت مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده است همچنین باران مد محصولات خود را طبق خواست و سفارشات مشتریان بصورت کاملا اختصاصی و انحصاری طبق خواست و سلیقه مشتری طراحی و تولید می نماید. مجموعه باران مد از آخرین متد ها و روش های روز دنیا و با استفاده از جدیدترین ماشین آلات خیاطی محصولات خود را تولید کرده و بالاترین کیفیت ممکن را در تولیدات خود لحاظ می کند. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های موجود از جمله ویژگی های ما بوده و در تولیدات خود از با تجربه ترین و بهترین خیاطان ایران استفاده شده است.همچنین طی فعالیت خود افتخار همکاری با شرکت های بزرگی نظیر همراه اول شرکت ایران خودرو ، سایپا ، هواپیمایی ماهان ، شرکت نفت ، بیمارستانهای خصوصی مانند بهمن ، آتیه ، دی ، ایرانمهر ، لاله ، و شرکت هوآوی ، سامسونگ ، ال جی ، و شهرداری تهران و بسیاری دیگر از ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی و آژانس های هواپیمایی و دیگر نهاد ها را داشته و محصولات خود را بصورت تضمین شده به سراسر ایران ارسال می کند و تمامی مشتریان از محصولات ما بعنوان یک محصول بی نظیر و با کیفیت یاد می کنند.

سخنی از مدیریت :

سپاس و ستایش کردگاری را سزاست که توفیق را رفیق طریق ساخت تا ترنم و تنعم خدمت به خلق میسر گردد.

مجموعه باران مد در مهر ماه سال ۱۳۷۵ شمسی در سرزمین پهناور ایران زمین و بر پایه فرم دهی و متحد الشکل کردن لباس های بانوان شاغل ایرانی و  کسب و کارهای ایرانی تاسیس شد.

باران مد حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه در همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه حفظ ارزش و کرامت بانوان در زمینه حجاب و عفاف توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است. باران مد ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و خلاقیت هاست که با بهره مندی از بهترین کارشناسان به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری  ارائه می دهد یک کسب و کار با داشتن یک یونیفرم اداری زیبا و یک شکل می تواند از رقیبان خود پیشی بگیرد و باعث موفقیت بیشتر شود.

همکاران ما :

 

Mr Farahani

visitor

Mr Farahani

visitor

Mrs Atusa Hejazi

Modeling

Mr Ghasem Heidari

Tailor

Mrs Armina Hejazi

Modeling

Mr Ghasem Heidari

Tailor

Mr Najafi

Sell

Mrs Bagherian

Brand Manager

Mrs Marjan Noruzi

Sell

Mr Ranji

Website

Mr Reza Babaee

Website

Mrs Rezaee

Website

Mrs Mona Rad

Modeling

Mr Faragi

Brand Manager

Mrs Mona Rad

Modeling

Mr Mohamadi

Tailor

Mr Mohamadi

Tailor

Mrs Saba Danesh

Modeling